Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 13.4.2010   #67
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

AD. EYEFINITY - no jasn?, už to vidím, v?c co má ATI 5xxx, které mají te? docela nep?kné trable s ovlada?i a kdo ví ?ím ješt?.
Jestli jsem to pochopil dob?e, cht?lo by to kartu tak 5970 :-) ...
3 monitory chci na simulátory, maximáln? na Counter, Call of Duty ... a to výjime?n? ... já hry moc nehraju, ale simy (LFS, pravd?podobn? bude iRacing, Black Shark, Flaming Cliffs 2) m? baví, takže v podstat? 3 monitory jsou z 80% využity jen u simu ... pak už je to jen takový bonus ;-).

Jasn? ... silná karta ... zrovna ta 260 co te? mám se mi nezdá, že by to utáhla :-( ... navíc to bude chtit monitory bez TN a hned t?i kousky :/ ... Takže tohle naplánuji, ale realizuji pozd?ji ... tak za rok nejd?íve, protože tenhlu upgrade bude docela siln? mastný ... (ale po?ítám s ním ...).
Je fajn si o tom n?co po?íst, za to velice d?kuji :-) a budu to sledovat abych byl v obraze ;-) ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote