View Single Post
Old 26.6.2007   #69
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Kdybys tam byl, tak bys pochopil, proc myslis, ze ostatni hlasovali pro ban? Z nudy?
No tak p?edn? nehlasovali všichni, ale "JEN" 8lidí.... Navíc si myslím, že to opravdu nebylo fér... já to beru z jeho pohledu a je možné že se jedné o opravdu nového a t?eba i mladého závodníka, který prost? nev?d?l co se po n?m chce... Kdyby jsi rad?ji ml?el a nechal admina a? mu to po?ádn? vysv?tlí tak to mohlo dopadnut jinak. Já osobn? jsem také v 1.CS lize byl kdysi vyzván a? se "proklikám" njn, ale tehdy jsem netušil co se po m? chce, respektive jak toho docílím... týmovej kolega NEXT mi to napsal a byl klid

Quote:
Originally Posted by comm View Post
To dela hodne lidi, jak to tak sleduju Vseci chytri jak radia
Promi?, ale mám proti tob? n?jakou averzi a i proto se mi nelíbí tv?j postoj tady na fóru... tvé posty na m? d?lají dojem, jako by jsi si myslel, že ty jsi byl ten jedynný chytrý a ten co vše d?lá správn? atd... p?itom ty jsi podle mého názoru d?lal bordel nejv?tší p?i roštech... Asi si myslíš, že na to máš právo, když jsi dojížd?l na špici... nevím

Co je Legolema tý?e... musím se podívat na záznam, ale docela rád jsem s tebou jezdil první long v zádech taky jsem si s tebe ob?as d?lal srandu a jezdil tak, aby jsi t?eba ud?lal chybu, což se nepovedlo... každopádn? to bylo zajímavé
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 26.6.2007 at 11:47.
Galahet is offline   Reply With Quote