View Single Post
Old 26.6.2007   #65
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Taky se k tomu vyjadrim, ale berte to s rezervou nejel jsem.

Kdyz jsem se o nedeli rozhodoval co dal delat, nezajizdet hotlapy pro me byla jasna volba. Jasne, clovek prijde o body, ale kdyz jsem nenastoupil, moje nervy to ocenily.

Ja mel tuseni ze to spatne skonci... Podle toho jaka novackova cinnost tu byla popsana bych se asi taky neudrzel a "1" zmacknul. Dale jsem zvedavej co se resi u toho rozbityho start. pole. Vzdyt prece pokud do nikoho nevrazis, tak to nevinneho do specu nehodi ne? Kdyz uz nekdo uleje start ma dost casu zastavit. No tohle asi bude rozebrano v replay.

Jak uz tu nekdo psal, tak: Lidi proberte se! Tohle neni 1. divize na takovyhle emoce.


A jeste mam takovej pocit, ze jste malinko nevdecny... Ono zaridit takovouhle ligu neni urcite jednoduchy a vemte to tak, ze dohromady se pojedou 3 casti. Tohle klidne mohl byt takovy betatest. Nekdo tu narazi na mensi ligy, ale pokud se ti dohromady prihlasi kolem 25 lidi, tak je to o necem jinem. Ti lide si potom davaji vetsi bacha, protoze vedi, ze se tim mohou pripravit o zajimave celkove umisteni. To jest: Clovek, ktery se pohybuje kolem 70 mista se ti bude chovat jinak nez ten kdo je 18. v male lize.


to Xedox: o michani se do veci, do kterych nikomu nic neni bych se radsi moc nezminoval. Viz 2. sezona SFC. Tam si vehementne omlouval CHS a zde zase v podstate cely tym obhajujete legolama.
FragHammer is offline   Reply With Quote