View Single Post
Old 12.6.2007   #19
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Qvalifikacia: vietor mi robil neskotocne problemy a az na zaver som ako tak zajazdil kolo bez chyby - cize 13. miesto

Sprint: v prvom kole sa mi podarilo dostat az na 7. miesto. Neskor ale v 3 kole nasledovala moja hruba chyba v sikane cez horizont a nasledna strata vyustila v konecne 14. miesto

1 pretek: v T1 bola vonkajsia stopa nevyhodna, doplatil som na stuchance auta o auto ktore smerovali von zo zakruty a prepadol som sa na koniec startoveho pola. V T2-T3 bola vacsia kolizia, po celnom kontakte s autom v strede trate som sa dostal celkom uspesne dalej a po par chybach jazdcov predomnou som sa pohyboval na 12. a neskor na 10. mieste. Potom ale prisli hrozne chvile pre mna: zautocila na mna parta komarov a zahanat tie otravne stvorenia medzi rychlymi esickami sa nevyplaca. Nehovoriac o tom ze som bol cely zvysok vecera nervozny, kedze som uz aj citil dajake stipance. Takze v 11. kole, v 14. kole a aj v 18. kole som spravil velke chyby a nimi som sa prepadol az na konecne 16. miesto.

2 pretek: pred T1 som bol trocha postrceny zozadu a T1 som presiel zazracne smykom cez travu. Mozno som trocha skorsie brzdil ako pisal Kurt_kombajn ale kedze som bol na nutornejsej strane, nechcel som prebrzdit a dakoho odpalit, zase som nebrzdil naplno. V T2-T3 sa vedla mna dostal alfa-v.bolt a pri vyjazde nastal kontakt. Najprv som mal zly pocit ze som za to mohol ja. Potom som si ale pozrel replay. Videl som, ze si mal na lavej strane dost miesta, ja som bol cca v strede trati a mam dojem, ze si to pri vyjazde trocha prehnal a pretocil, preto si zacal kryzit moju exitovu liniu v strede trate. Preto si myslim, ze to bola nikym nezavinena kolizia. Takze nasledujucich par kol som sa pohyboval na peknom 4. mieste. V 7. kole som spravil chybu, po ktorej som sa prepadol na 10. miesto. Zvysok preteku som sa pohyboval okolo 10-11 miesta a snazil som sa nespravit dalsie chyby. Cize celkove 11. miesto.

Nie som spokojny so svojim vykonom, spravil som strasne vela jazdeckych chyb. Tato trat je naozaj velmi zaludna, ako tu uz niekto napisal. Inac preteky som si uzil podobne ako na Blackwoode, ale asi globalne boli kludnejsie. Dik organizatorom a ucastnikom. Uvidime sa na FernBayi dalsi pondelok.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote