View Single Post
Old 11.6.2007   #9
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

qual: Do HL a online PB to melo daleko, nicmene to stacilo aspon na 6. misto, kdy jsem navic sve nejrychlejsi cas zajel v kole, kdy jezdci predemnou delali chyby a ja se tak se stestim vyhnul vozum rozhazenym po trati a jejim okoli.
sprint: Start dobry, udrzel sjem pozici. V sikane pred 1 splitem ale sel Miri pozde na brzdy a trefil bokem branislava, ktery pak bokem drcnul i do me. Skoncil jsem vedle svodidel a jen se dival jak se riti cele startovni pole kolem me. Trosku jsem do toho slapnul a i diky chybam souperu jsem se dostal asi z 18. mista na 10.
race 1: Start ze 6. pak se to trochu mlevo vprdu i v zadu par kol, ale nakonec jsem se dostal po nadhernych soubojich na 1. misto a to jsem si udrzel.
race 2: Start z posledniho mista. Behem asi 7 nebo 8 kol jsem se super soubojema a i nejakymi temi chybami souperu dostal nekam kolem 3. mista. Pak ale prisla chyba pred posledni zatackou. Koukal jsem do zrcadka na DoNa a najel jsem nestastne pravimy koli do travy. Do zatacky uz se to nedalo vytocit, takze rana o svodidla a nekde kolem 11. mista. Jel jsem dal, ale v nasledujicch kolech jsem zaznamenal poruchu rizeni, kdy vuz spatne zatacel do levych zatacek -> pit a propad nekam kolem 18. Nebylo uz vcelku co ztratit, tak jsem jel na hrane, to me stalo hodne chyb, nicmene jsem se dostal alespon na 15. nebo 16. misto.

S vysledkem druheho zavodu moc spokojenej nejsem, hlavne kvuli sve chybe, ktera me stala mozna bednu. Celkove jsem si ale cely vecer nadherne uzil a perfektne si zazavodil. Dekuji vsem se ketrymi jsem svadel souboje, opravdu jsem si to uzival dneska.
Treglis is offline   Reply With Quote