View Single Post
Old 11.6.2007   #4
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

kvali
Nechapu, kde se ve me vzala ta rychlost, ze jsem jezdil o vterinu lip nez hotlap - takze z toho bylo prekvapive 1. misto

sprint
Jelikoz sem celkem dobre odstartoval, tak se to tech 5 kol dalo vydrzet v cele a bezpecne jsem to dokoncil...

zavod 1
Zahadna rychlost z kvalifikace mi jiz chybela, ale i presto se mi start opet celkem povedl a drzel jsem se na 1. miste az do cca 7. kola, kde jsem vyletl mimo trat a sejmul jsem "polystyrenovou" ceduli, ktera me poslala do hodin - klesnul jsem na 5. misto. Snazil jsem se ztratu dohnat, ale po chvili opet chyba a klesnul jsem az na 9. misto, coz bylo i me konecne.

zavod 2
Z cca pulky startovniho pole jsme se se Sonykem a Meginem prodirali dopredu a meli jsme docela dobre souboje. Nevim, co se stalo v 7. kole, kdyz Megin pri brzdeni do zatacky vyletl mimo trat - myslel jsem si, jestli jsem ho nestouchnul, ale pri prohlidnuti replaye to vypada, ze najel zadnima kolama na travu a dostal smyk. Kazdopadne jsem se nakonec prodral na 1. misto...ale k casu z kvali jsem se ani zdaleka nepriblizil...asi spatny vitr

EDIT: jeste jsem si vzpomnel na horkou chvilku z druheho longu - jel jsem nekde kolem 3. mista po cilove rovince a kontroloval jsem pneumatiky - jenze jsem celou dobu drzel SHIFT - najednou se lfs zminimalizovalo a ja sem ve windows, kde je tabulka o nejake skvele vychytavce, ze jsem drzel SHIFT dele nez x sekund tak jsem to rychle zrusil a stihnul se vratit na trat - kupodivu jsem jel porad rovne...
__________________
http://www.rallyphotos.cz

Last edited by DoN; 11.6.2007 at 22:54.
DoN is offline   Reply With Quote