View Single Post
Old 11.6.2007   #2
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Tak já jsem spokojenej.. kone?n? to byly závody...

Kvaldu jsem pokazil, i když p?edtím v tréninku jsem m?l druhé místo takže nakonec jsem byl poslední...

Sprint: zeza?átku jsem se nehnal pá? nebylo kam a využíval jsem pár boura?ek a hlavn? chyby ostatních nakonec tuším 14 flek dobré...

LONG1: Op?t hezky ze zadu ta samá taktika... poda?ilo se mi po chvíly dostat na 12 místo, pak jsem se s pár lidma po?ád p?edjížd?ly PARÁDA a nakonec 11 flek, op?t spokojenej

LONG2: Startoval jsem tuším jako 10... po pr?jezdu T1 jsem byl 7mý, po pr?jezdu šikany 4!!! MAZEC a vše z mé strany ?ist?... bohužel v n?jakém t?etím kole jezdecká chyba a propad na myslím 16... pak jsem op?t využíval chyb ostatních a pár jsem hezky dojel a p?edjel... dlouho jsem kroužil na 9 pozici, ale p?edposlední kolo chyba ... našt?stí mne to stálo jen jednu pozici a tu 10 jsem si pohlídal do konce... op?t spokojenost

Abych to zhrnul... poslední v kvald? a pak 14 11 10... spokojenost, tyhle auta mi sedí kompletn? se vším všudy a lidé si kone?n? už dávají v?tší pozor. T?ším se na další závod
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote