View Single Post
Old 22.10.2012   #134
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Asi tak.

Tady pochybuju že je možnost 2 server? a nebo n?jakého softu, insimu, trackeru,... , jsou to hezké vychytávky ale to v?tšinou bez zásahu do serveru nejde což?

Pro? pot?ebuješ n?koho kdo mluví ?esky a umí s trackerem? Pošli odkaz na tracker já se kouknu Jinak domluvit se anglicky s n?kým by p?ípadn? nebyl problém. Ale to je spíš na adminech jestli je pot?eba n?co k serveru...
Softy obecn? se používají bez zásahu do serveru, 99% aplikací b?ží u n?koho na PC po dobu závodu nap?íklad. Pochopiteln? nemluvíme o Airiu na public serverech, bavíme se o softech, které b?ží pouze když je pot?eba.

To byla taková metafora, protože znám pouze 2 lidi, kte?í s tím umí. Ten první, co to vše vytvo?il, je v??n? k nezastižení (Michel Booth) a ten druhý (Johnatan Provost) je kapitola sama pro sebe, ?lov?k se kterým se moc domluvit nedá. Docela by se to hodilo tu n?koho mít, protože soft to je velice složitý a t?eba tohle je jeden z problém?, který by ?ešil, není tomu tak?...

Softy tipu Airia, Laperu apod. se dají použít, ale pro ligový závod to je dost votravná záležitost.


Nejlepší ?ešení by bylo podle mého skromného mylného názoru zasahovat do pr?b?hu kvalifikace pomocí stálého m?n?ní ?asu délky kvalifikace. Už jsem taky takový zp?sob organizace zažil. Podle m? daleko lepší než lidi otravovat RCM zprávami apod. (Podrobn? to popisovat nebudu te?)


Jen chci zd?raznit, že moje zamyšlení se týká možností jak pojmout kvalifikaci jinak, než "Kdo d?ív p?íjde", protože tohle pravidlo jsem vid?l v posledních letech jenom v ?eských ligách a popravd? se mi moc nelíbí.


Te? jen záleží na organizátorech, jak se rozhodnou, možnosti tu jsou.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote