Thread: rFACTOR
View Single Post
Old 5.8.2006   #170
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

tak moje zazitky
po stazeni skoro 700mb archivu (omg!) jsem se pokusil o instalaci. ta se rozbehla az na druhy pokus, pri prvni havaroval cely explorer. ke konci mi to chtelo naistalovat dx9c, ktery samotrejme mam, ale bez te instalace nesla spustit samotna hra (wtf?). tak jsem to nainstaloval a konecne spustil.
nastaveni ovladani probehlo zdarne (nevim co bych si pocal, kdybych trochu neznal vychytavky isi simu, jako je invertovany ff, defaultne nastavene kombinovane pedaly atd...) a vrhul jsem se na trat. vzal jsem saubera a jel na ten druhej okruh co je tam s nürbem jeste. chvili mi trvalo nez jsem rozeznal travu od asfaltu, protoze tak hnusne a nechutne textury jsem uz dlouho nevidel (detaily stredni az vysoke, 4xaf, 2xaa, zajimalo by me, co je obsahem toho 1gb, ktery rf zabira na disku, textury to tedy nejsou). mno dal jsem par kol a s cistym svedomim jsem to ukoncil, formule mi opravdu nesedla. ridi se snaz nez v lfs, ale prijde mi, ze je trat potazena medem nebo co, takovy divny pocit, mozna nezvyk.
zapnul jsem teda nürbungring a vzal jsem to druhe auto. trat je to mnohem lepe propracovana a dalo se na ni uz i koukat, za to to auto bylo fakt extrem. i muj wartburg ma lepsi grip. bylo to jako jezdit s zelatinovymi koly v medu a koukat pres mastny ubrousek z mcdonaldu (textura skla), proc mi ho v boxech neumyli?!
a nakonec jedno pozitivum, v menu se da nastavit minimalni fps, coz je vec naprosto epochalni, pri dosazeni teto hodnoty se snizi detaily a fps zustanou stejne, bravo!
rf z disku odstranovat jeste nebudu, pockam jestli vyjde nejaky hack, rad bych zkusil ochcafky.

Last edited by jet; 5.8.2006 at 15:50.
jet is offline   Reply With Quote