View Single Post
Old 12.5.2013   #24
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Ani nevím že by n?kdy žila. Potkám dost ?ech? na cargame ale tady v ligách moc lidí není. Úrove? se nezvedá a zvedat se nechce, lidi se necht?jí u?it a spíše se to zleh?uje aby mohlo jet více lidí ?ímž p?ibývá jezdc? co auta moc neovládají místo aby se zvedal po?et jezdc? co jsou konkurence schopní.


Šel bych do toho, rozhodn? je to lepší jak se tady v CZ/SK plácat a bojovat za n?co rozumn?jšího. Slicky se tu defakto zamítají a táhne se to do osobák?, po osobácích nám p?išli omezené osobáky s osobními vrak setupy. Navím co se tu bude jezdit za rok? XFG hatchback Fabia 1.2 HTP cup?

Tady by nepomohlo ani kdyby se ud?lala škola LFS v CZ/SK. Lidi jezdí hodn? dlouho ale nezlepšují se a ani necht?jí a ten ?as tomu nev?nují.

Tím že ani na myši zde nemám konkurenci m? to netáhne si po?izovat volant nebo? potom bych se komplet musel p?esunout do jiných lig abych si v?bec m?l s kým zajezdit krom? t?ch pár v CZ/SK.
Jsem rád že Ghost zavítal do LX cupu a ukazuje tak všem jak se má jezdit na volantu.

Když by opravdu nic rozumného nebylo na CZ/SK a naše zahrani?ní ú?ast odpadla tak bych se nebránil s podporou ostaních ud?lat GT3 ligu. Nebo ty FOX. Sehnat tweak server by asi nebylo tak jednoduché aby jsme dali FBM bez slik?. I když bych to vid?l že bych nejezdil a jen organizoval, podle toho jak by to šlo. V LX cupu se to nezdá být problém tak bych vid?l jak by to šlo.
Dal bych to ale na neobvyklé trat? a na open trat?. 1.5-2h závod (1 nenucený pitstop) s kvalifikací a rošt bu? standardní nebo oto?it první 4 až 8, více opravdu ne. Server nemáme a tak v tomto sm?ru mpower je závislé na výp?j?ce serveru když by se n?co organizovalo.
Pak mi ale p?ijde škoda neud?lat to na normálním lfsfóru a otev?ít to všem ú?astník?m LFS né jenom CZ/SK. Tím pádem pak ale CZ/SK jezdci dostanou strach a ú?ast odmítnout nebo? na n? je konkurence moc velká. Osobn? bych se ani nebránil stanovení limitu tak aby bylo pole vyrovnané a nemotali se tam lidé co s autem jezdí jak n?d?lní jezdec +3s na kolo. A tak jsem asi vyškrtal v?tšinu CZ/SK lidí nebo? toto nep?ekousnou a v CZ/SK by stanovení limitu ?asto znamenalo pole okolo 15 lidí místo 30.

Kdyžto ve výše zmi?ované GenR GT2 lize je už 63 p?ihlášek (kvalifikace tak bude filtrovat nejmén? 50% jezdc?). Zde na CZ/SK by jsme lidí co by toto cht?li jet napo?ítali asi na jedné ruce. A to se jedná o za?áte?nickou ligu.
a) nevím, jestli je ten RAC jednodušší a povede to ke snížení úrovn? jezdc?, když i Ghost toho má plné ruce práce....setup není osobní, já na tom nejezdim, ale n?co jsem stloukl a podle feedbacku to odlazuju.

b) nemáš konkurenci? to mi p?ijde trošku velkohubé, Ghost nemá konkurenci. Bavorák s Lalou si s tebou myslim rovnocen? zazávodí, když jede Kopec nebo Klouczek tak taky, Kid a Flame taky potrápí. On i Ježis kdyby m?l víc naježd?no, tak by ti taky um?l zatopit.

c) klidn? GT3 pojedu, a? tady, nebo v zahrani?í, ale nechci je po?ádat.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 12.5.2013 at 16:31.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote