View Single Post
Old 16.4.2013   #2
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Kuba5 View Post
Ahoj, po dlouhé dob? se vracím k LFS a chci si kone?n? koupit licenci. Nechce se mi moc dávat 800,- za S2, tak p?emýšlím nad S1, ale zase si ?íkám jestli má cenu takhle šet?it. Co myslíte?
Myslím si, že když už si chceš koupit licenci, tak rovnou S2. Server? jen s S1 obsahem je podstatn? mén? a S2 v porovnání s S1 za to stojí.

Quote:
Originally Posted by Kuba5 View Post
Další v?c je volant. Jezdím na G27 p?evážn? s FBM nebo XFG, ale nevím na jaký rozsah volantu je pro XFG a pro FBM nejlepší... tzn. kolik mám nastavit ve windowsech a kolik ve h?e. Díky moc.
Tady v LFS manuálu jsou vypsané rozsahy volantu každého auta v LFS. Já to t?eba mám nastavené p?esn? podle toho, ale každému vyhovuje n?co jiného.

Jsou dva zp?soby jak nastavovat rozsahy volantu. Jeden je ten, že v nastavení ovládání nastavíš nelinearitu na 1.00 a rozsah na maximum (900°) a to samé v Logitech Profileru (900°). Potom bude rozsah volantu p?esn? podle zvoleného auta v LFS, ale budou chyb?t FF zarážky, takže budeš moci oto?it volantem o plných 900°, p?i?emž se ti volant v LFS zastaví nap?. na 720° s XFG ap.

Druhý zp?sob je prost? pokaždé ru?n? m?nit rozsah volantu podle auta v Profileru a ve h?e. Jde to uleh?it r?znými skripty a programy, ale to tu nebudu popisovat. Kdybys cht?l, m?žu sem potom n?co poslat.

No a nebo m?žeš prost? mít jeden pevný rozsah na všechna auta, jde o to, jestli chceš mít rozsahy více realistické a nebo jednodušší na ovládání.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote