Thread: Sdi 911 cup 2
View Single Post
Old 15.6.2009   #166
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Pred hodinkou som sa prebral (a to som za?ahol v?era o 15:00), tak je ?as na nejaké dojmy aj odom?a.

Cesta do "Hustope?e" (lol ten názov) až na nejaké menšie problémy s navigáciou (kde zlyhala aj GPS) prebehla vpohode. Po celú cestu to istili Prodigy, Meliško, Mechanik a Atti aj s kktmi ?o kempili na respawne To rally skuto?ne nebolo ni? moc, ale kto mohol vedie?


Po ?om sme sa zakempili do lesa hne? pri RZ-te ktorá vtedy pred?asne skon?ila (ke?že sa na nej 4. auto vysekalo). Firestarter Poly startol ohe? a mohlo sa za?a? opeka?. Tu musím doda?, že ma po celý ?as ob?ažoval nechcený suvenír v oku, ktorý som dostal od okoloprechádzajúceho rally vozu na poslednej RZte, takže som sa vä?šinu ?asu len motal ?istiac si oko. No aj napriek tomu to bolo vpohode, ve?mi dobrá lesná atmosféra Ku koncu sa dalo aj to oko do poriadku, takže som mohol veselo natá?a? reycove zvieracie skoky skrz ohe? ako aj Bra?ovu 360tku


Motokáry boli fajn, len som asi mal smolu na káru (9). Prvé 2 kolá vpohode, no od tretieho za?ala chyta? nenormálne boky. Ke? som videl, ako ma jedna skupinka dobieha, vedel som, že nie?o nie je v poriadku a tak som skúsil prejs? dlhú tiahlu záta?ku po rovinke (tí ?o boli vedia o nie?o rýchlejšie, no výsledok ma neprekvapil - boky pyyyco pri ktorých ma tá skupinka predbehla. Nepotešil ma ani ten semafór na cie?ovke ukazujúci ?ervenú, no ke? som videl niekoho predomnou ako si dáva kolo naviac, povedal som si - pre?o nie aj ja ? V boxoch som sa dozvedel, že sme si dali ako bonus dokonca 2 kolá Ale ajtak dojmy super, na prvý krát ma to dos? bavilo, mal by som to asi jazdi? ?astejšie.


Každopádne najveselšie bolo v (študentskom?) bare, v ktorom sme zakotvili nakoniec. Nemalý podiel na tom mal aj miestny barman, ktorý ma nau?il, ?o u nich znamená MALÁ KOFOLA Podobne ako reyco som bol zhrozený, ko?ko zelených panákov nám doniesol, no ke? ma ŽABII donútil si jeden kopnú?, zistil som, že to neni Absinth, takže sme sa (aspo? ja s reycom) báli zbyto?ne


All in all - super, ur?ite treba nie?o takéto spácha? aj nabudúce. Len treba ma? š?astie aj na poriadne rally.



PS : Ve?ké dík organizátorom a hlavne Bra?ovi za odvoz. Taktiež dík "zmenárni" reycovi
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote