Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 13.4.2010   #57
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Podle myho freetrack+wii mote ma minimalne potencial byt lepsi reseni nez original. Moje zkusenost ale je, ze 3 monitory + th2go je daleko lepsi volba (i kdyz drazsi). Prida to neuveritelne na vjemu z jizdy (ad diskuse ohledne vahy, muj stul ted vazi hooodne pres 120 kilo, 3x21'' CRT...).
Frex ma, podle lidi ze staryho rsc fora, velmi spatnou podporu jejich software. Kdybych volil, tak bych zacal 3 monitorama + bassshaker v sedacce. Kdyz pedaly, tak ecci, jezdival s nima treba Chaos, nez upgradl na 301 ;-). Volant nema vyznam kupovat jinej nez Logitech, kvuli podpore FF ve hrach.
Cely kokpity se mi vzdycky libily z PVC, neco jako tady. Takovy vetsi Lego....
Jo v jednoduchosti je síla, to PVC asi moc nestálo a je to fajn "stolek" :-).

K tomu trackIR - já létám taky ješt? (virtuáln? ;-) ) a tam bez toho ?lov?k bre?í. Paradoxn? na auta mám skoro chu? to shodit - d?sn? m? to mate u auta, ale asi to mám jen moc ost?e nastavené pro ty éra ;-).

3 monitory jsou v plánu, ale zatím nemám zjišt?no, ... respektive ... nemám výstupy na grafice .. a zrovna jsem koupil novou :-( ...

Pedály jsou luxusní ... ale tak co nad?lám ;-) mám ty ze sady G27 a jako st?žovat si nem?žu, jsou mé první a je to parádní :-) ...

Basshaker v seda?ce? .... Hm a to m?žu prdnou i na závodní? N?jak jsem totiž nepochopil princip - to je t?eba to sedadlo roz?ezat?
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote