View Single Post
Old 2.4.2015   #3035
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Nový Westhill se hodn? povedl, starý m? zdaleka tak nebavil, ale tenhle má opravdu p?kné pasáže, kterým p?ispívá výborný výškový profil. S XRT na National super závod, s FZR na tom delším m? to moc nebavilo, ale v tom nemá prsty okruh, jako fyzika/FF/zvuky/zpracování interiéru. Už je hodn? znát, že se na to roky prakticky nesáhlo.
Motokárové trat? m? moc neoslovily, má to smysl asi jen s MRTkou a její FF mi p?išlo takové mdlé a nijaké - no asi jsem si fakt už odvykl Ale asi je dob?e, že taková tra? je, t?eba bude i motokára.
Okolí Westhillu je zpracováno perfektn? a na cops&robbers by to byla dobrá lokace, spousta silnic atd. Celkov? to je ale tak trochu práce navíc pro jednoho grafika a radši bych m?l menší jezditelné okolí a energii v?noval do další trat?. Na po?ádné cruize by to stejn? cht?lo n?jaké rozsáhlejší m?sto a ne systém p?íjezdových komunikací okolo okruhu. Nové objekty jsem nezkoušel, ale kdyby to krom? cruize um?lo uspokojit i stunts hrá?e, zase by bylo pár potencionálních zákazník? navíc - budou je pot?ebovat. Kdo už odešel, bude se jen t?žko vracet. To by musela S3 p?inést opravdu velký skok na hodn? frontách a tomu vzhledem k po?tu vývojá?? moc nev??ím.
Nechci d?lat po 1/2h záv?ry, ale p?ijde mi, že se LFS snaží být tak trochu vším a po?ádn? ni?ím. Což je škoda, protože i po t?ch letech má v?ci, o kterých se m?že t?eba AC jen zdát. Bohužel ten náskok dokázali velmi úsp?šn? promrhat a jedna p?ekopaná tra? (i když hodn? povedená) to nespraví.
Pablo is offline   Reply With Quote