View Single Post
Old 28.6.2011   #199
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
K výši mého trestu - 10 bod?: p?ijde mi dost nefér,že já dostanu -10 bod? za kontakt do Radka,když zrovna t?eba Radek za kontakt s Jardou na FE dostal jen -5 bod? a kontakt Radek a HonzDD bez trestu,když se tak dívám na tresty z poháru tak bu? to je to -5 bod? nebo nic,jen jednou za p?ejetí 3x žluté ?áry -10 bod?,navíc nebyli specifikovány pravidla na závod na oválu,pro m? nepochopiteln? vysoký trest a p?ijde mi že prost? nikdo nechce aby Ag vyhrál sv?j první pohár,kdyby jsme skon?ili na 2. míst? normáln?,tak to beru,ale že takhle se mi fakt nelíbí,už jen proto,že se m?lo p?vodn? jet na 180 kol,bylo nás málo tak se odhlasovalo že jen 100 kol a za?al bre?et Radek,že pro n?j nemá cenu jet,protože FZR nevyjde plná nádrž na 100 kol,tak se domluvilo 80 kol aby mohl jet i Radek aby nás jelo víc a tohle je odm?na ?díky moc

Edit: Jak m?že o trestu rozhodovat jezdec,kterému m?j trest m?že pomoci k prvnímu místu?Co zaujatost?
Je celkem sm?šný spochybnovat rozhodnutí sportovních komisa??. Jinak já nebre?el, prost? jsem narovinu ?íkal že pro m? to za takových podmínek nemá cenu, nikoho jsem nep?esv?d?oval aby se jelo na mín kol. Jedinej kdo tu te? bre?í jsi ty.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote