View Single Post
Old 30.10.2008   #6
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Když už to tu teda je, tak taky p?isp?ji
Na rally a RB4 jsem se t?šil a už s p?edstihem piloval hotlapy ?íkal jsem si, že v závod? na nezpevn?ném povrchu to bude asi kapánek tvrdší závod?ní, než na klasických okruzích, ale stejn? m? p?ekvapilo, jak auto ?asto dostávalo náklep ze všech stran. Díky ?ukanc?m na za?átcích rozjížd?k dostaly zabrat tlumi?e i zav?šení a bylo to zase o hledání ideální stopy v návaznosti na zm?n?né jízdní vlastnosti..
Ale celkem jsem si všechny jízdy užil až na nejv?tší ka?ku celého ve?era ve t?etí rozjíž?ce, kdy jak už zmínil Jirka.svs, jsme vál?ili doslova nárazník na nárazník a celou dobu to vypadalo že ten souboj Jirka.svs ustojí, nakonec ale neustál a zapíchnul to do svodidel. Dodate?n? se omlouvám, proti protestu nemám námitky a už te? vím, že p?íšt? uberu plyn d?íve.
Za zmínku stojí i fair-play zachování Kida, který m? sice ne úpln? svojí vinou ve stejné rozjíž?ce dostal do podobné situace jako já Jirku.svs, ale i tak b?hem cílové rovinky na m? po?kal a pustil zpátky p?ed sebe. Našt?stí m? totiž hned Poly CZE zase srovnal do správného sm?ru a mohli jsme jet dál a nikdo moc neztratil..
A ješt? dlužím omluvu Meginovi, za ne zrovna nejš?astn?jší návrat na tra? ve 4. rozjíž?ce, kterou jsem ale díky ne?ekané slideshow (2-3 fps) v 11. kole nedokon?il.
Takže suma sumárum : 8. 7. 3.(?) 18.(?)
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote