View Single Post
Old 21.2.2011   #21
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
...
V podstate mas pravdu a aj suhlasim, ale uz s tym pocitam. V R2 som isiel do T2 tiez tak aby som sa nikoho nedotkol a mam pocit, ze sa tam okolo mna prehrnulo dost ludi, ktori mali stastie, ze nevznikla nejaka kolizia, pretoze by z toho bola hromadna nehoda, proste ziadna opatrnost
Na druhej strane som v R1 chyboval aj ja, niekde v 2.-3. kole bola pred T2 zlta vlajka, v strede trate stalo auto a nevedel som sa rozhodnut z ktorej strany ho obidem, tak som ho nakoniec trochu suchol zlava, ale bolo to iba na naraznik, takze bez poskodenia geometrie.
A bumpdrafting...tiez ma to zaujalo, ale pokial to nie je zakazane v pravidlach, tak nasa skoda.
K veceru:
Q: pocas Q som v podstate ladil race set, ale bolo to ok, dal som svoje PB, stacilo to asi na 22. miesto, co bolo pre mna po predchadzajucich veceroch uspech
R1: drzal som sa okolo 18.-19. miesta a uzil si par peknych subojov, najviac ma vsak tesi to, ze som isiel bez chyby. To bolo vidiet aj na vysledkovej listine, ked som mal jeden z najhorsich casov na kolo, ale zaroven som bol v cieli pred rychlejsimi, ktori chybovali.
R2: skoro rovnaky priebeh ako R1, akurat o par miest vyssie
Celkovo som spokojny hlavne kvoli tomu, ze som zbytocne nechyboval, kiez by mi to takto islo vzdy Hodi sa sem vyrok Igora Drotara: "Uplne jedno aky cas. Tak sme sa povozili ze to daco nenormalne"
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline