View Single Post
Old 24.1.2011   #24
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Q: Technicka zavada na pritoku vody do pracky .. takze jsem po 5 min sel predelat praci odborniku z Datartu, abych nevyplavil sklepy. (Musim uznat, ze tam jsou asi odbornici, sousedce nad nama jsem to sel po nich taky predelat, ale az pote co to teklo k nam stropem).

R1: Jsem se rozkoukaval. Proste bez treninku to nejde. V sikane, jedu pomalu, je tam zluta, ale i tak jsem se tak tak vyhnul nejakemu APR co tam nejalo z travy. Takze jsem se pro zmenu z ni hrabal ja a asi ohrozil Jigra. Omluva. Pak jsem se uspesne propadl z konce az na konec druhe desitky a dokrouzil do cile.


R2: Uz jsem si torchu zvykl a zacal si uzivat souboje. Nakonec jsem par kol krouzil za Substance a snazil se he nejak predjet. Brzdil torchu drive, zatacky taky projizdel nejak divne. Tak jsem ho tam vzdy dohnal, ale na rovince prd. Az pak zatacku pod mostkem jel opravdu hodne pomalu a ja to zadupl, podradil, brzdil motorem a vsim co slo, abych to do nej nezaparkoval a dal hodiny. No a pak uz jen zase nudne krouzeni az do konce.

PS: Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 24.1.2011 at 08:30.
BabyOnWheels is offline