View Single Post
Old 30.6.2006   #24
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

sonyku vyborna iniciativa! diky za ni!

ja na psani reportu cas uz davno nemam, a posledni dobou nestiham ani finalizaci clanku + screeny, navic to bude casem jen horsi, protoze budu psat bakalarskou praci...

uz ted prijdu domu z prace dost hotovej a kdyz pak se pak podivam co me jeste ceka na udelani, tak mi neni zrovna 2x do skoku... Z konicka se mi stala pomalu druha prace a ze zabavy se stala povinost a jezdeni? temer nejezdim, coz me dost stve...

Pro sponzory je hlavni bejt videt, a kdyz nejsou clanky, nejsou videt, nebudou sponzorovat... Takze mate 2 moznosti> bud se nekdo zacne starat o medialni stranku LFS nebo to se sponzorama skonci a bude se zas jezdit jen tak...

Proto oslovuji Vas, cleny ceske LFS komunity. Potrebujeme cloveka, ktery ma novinarske dovednosti a umi trochu html na sepsani a zformatovani clanku. Nikdo po nikom nechce sahodlouhe elaboraty, staci clanek o delce pulky reportu div1. Doufam ze se nekdo najde, protoze jinak to do budoucna nevidim moc ruzove...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote