View Single Post
Old 21.11.2010   #7
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Trenink: Hruza!!! Vsichni jezdili casy pod 39 a ja 39,6. Pak jsem si jeste trochu pohral se setem a celkem se to zlepsilo. Hlavne jsem natrenoval tesne pred zavodem
Q: Spokojenost s casem, ale necekal jsem, ze me preskace v poslednich 2. minutach tolik pilotu! Nakonec 10 misto nebylo spatny (ale to 7. se mi libilo mnohem vic)
R1: Super start a razem na 5te pozici. To jsem necekal. pak jsem se 4 kola nemohl dostat pred tymoveho kolegu, a kdyz uz jsem se pred nej dostaval, tak jsme se tukli. A bohuzel to odnes Teedee predcasnym koncem. Sorry mooc. Koukal jsem na zaznam a mam z toho smysene pocity. Pak me teda jeste predjel Flame, ale konecne 5te misto spokojenost.
R2: Opet super start na 2. misto. Chvili jsem se drzel, pak jsem podlehl zase Flamovi. Chvili to bylo jen krouzeni a cekani na chybu od Flameho. Jenze pak se pritilo bile UFO a razem se z toho stal boj o bednu. Trochu jsem porychlil a Flame zpomalil. Pak udelal chybu a ja toho hned vyuzil. Jenze o 2 kola pote jsem se nechal predjet jak UFOunem, tak Flamem a jeste i Jardou! A pak jsem se jeste nevesel do sikany a roztocil se - 7. misto. Pneu uvareny a pak uz jen dojet do cile

Celkove vzato to beru jako spokojenost. Na jednu stranu me mrzi to s Teedeem a neskutecne me se.ou ty dve chyby v druhym zavodu, ale vysledek slusnej a pred zavodem i hodne necekanej!
mufisto is offline