Thread: Karting
View Single Post
Old 20.7.2008   #2
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Musim se pochlubit vysledkem teamu BHP Motorsport (ja, Sparco). 19.7. v M?cholupech jsem vyhral
Jestli chcete nejake info, tak si budete muset pockat(jedu na tyden pryc) nebo se obcas podivat sem.
Uz ted se vi, ze se zavody budou opakovat. A po motokarovem paddocku se suskalo, ze to bude za priznivejsi cenu. Takze uz zacnete stavet teamy , protoze si to musite odjet. Realne zavody jsou nejlepsi. Neni nad adrenalin, rozmlaceny a spaleny loket, rozsekle koleno, vyklepanou kostrc, uschle sampano za krkem a teamove povzbuzovani. Proste super!!!
Prisel jsem a rekl bych, ze docela s prehledem jsem je rozsekal. Hodne z vas by jim dalo jeste vetsi cocku. Je skoda, ze nejzdite.

Mam videa z kvalifikace i zavodu, kde jsem jednou skoncil v pneu z duvodu dychtiveho predjeti okolaka(moje chyba...no, komisari meli zareagovat drive modrou vlajkou. Jel jsem za nim jedno a pul kola), takze si na ne pockejte az je sestriham.

EDIT: Rozhodli jsem se pristi sezonu zaspsat do kartrace.cz a shanime tretiho do teamu, takze pokud by mel nekdo zajem, tak se ozvete. (Vítku, s tebou to vypada jak?)

Tady mate nejake fotky ze zavodu + ten sjezd Corvette u nas v ritni oblasti.
Par na rychlo vybranych fotek ze zavodu.
Je to vsechno v raru, protoze nemam cas se s tim crcat.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 20.7.2008 at 08:14.
JENDAN is offline   Reply With Quote