View Single Post
Old 23.1.2011   #13
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

BL1R... Když to slyším, tak beru do zaje?ích, ale vyhnout se této hr?ze bohužel nedalo.

Trénink: Najeto jsem m?l už na první termín závodu, navíc p?ed týdnem jsme jeli trojhodiovku p?esn? na tomto kombu, takže jsem si dal pár kol p?ed Q a šlo se na v?c.

Q: Hr?za a d?s. Neposkládal jsem nejlepší sektory k sob? a skon?il jsem až 14. - Zklamání.

Race 1: Start trochu divoký, ale OK. Spole?n? s rodem jsme se probíjeli dop?edu. Posun se zastavil na 7. míst?. Po Gepyho nehod? posun na 6. Ješt? jsem doufal, že Rodo a Muf daj ránu, ale to bych cht?l moc. Celkem spokojenost.

Race 2: Start ze 3. místa. Udržel jsem zasebou všechny FXR a mohl jsem se soust?edit na TeeDeeho a posléze aj Lálu. Po p?edjetí TeeDeeho jsem si ?íkal, že 2. místo je super. Lála zeza?átku trošku poodjel a už jsem cht?l jen v klidu dojet. Jenže Lála uva?il PP a já ho stahoval. Aby toho nebylo málo, tak se nás po?ád držel skv?le jedoucí Muf. Když jsem si myslel, že Muf je daleko, tak jsem se chvíli soust?edil na Lálu a už byl zase zamnou. Ano, musím se omluvit za tvrdé brán?ní na cílovce. Když jsem jel v levo, opravdu jsem ne?ekal, že se tam budeš chtít rvát za každou cenu..... No, snad m? nezakousne . Asi v 15. kole jsem p?ekonal kone?n? Lálu a mohl uhán?t. Propotil jsem triko, byly to nervy, okolisti se chovali velmi slušn? (GothaRe - promi? za urputné blikání, ale nemohl jsem si pomoct ) . Nkonec jsem to dovezl a jsem rád .

Kdyby mi n?kdo ?ekl, že na tejto trati vyhraju, tak se mu vysm?ju. Ale n?jak to dopadlo, XRR tu nebylo nejrychlejší auto, ale m?lo neskute?nou výhodu na rovince. FXR pak moc nem?li kse p?edjížd?t... No to je jedno, je to doma a pro tento cup mám spln?no .

Statistiky doplním zítra. N?jak mi to tu celé stávkuje...
Fast Jarda is offline