View Single Post
Old 2.9.2008   #7
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

V kvalde som sa nedostal pod 2:33 takze som z 18. miesta nebol prekvapeny.

Start som trocha pokaslal, vynieslo ma za T1 na travu a strk, kde som stratil dalsich 7 miest. Zavod bol ale dlhy a tak som sa snazil stratu ziskat spat. Do subojov som sa nehrnul, snazil som sa vyhnut poskodeniu kedze som mal taktiku na jednu zastavku. Ziskal som par pozicii celkom jednoducho. Niekolko kol som si pekne zabojoval s Mikeom. Potom som sa uz viac menej vozil sam a ziskaval lem po chybach superov. Pred koncom prvej 1,5 hodiny som este zabojoval (lepsie povedane snazil som sa branit poziciu) proti zopar jazdcom ktori uz boli po vymene a isli na 2 zastavky. Lenze na uz studenych a zjazdenych gumach to moc neslo. Zastavka v boxoch sa mi predlzila koli WC pauze o 25 sekund, ale aj tak by mi to k lepsiemu miestu asi nepomohlo (mozno +1)

3 hodiny som este sam nikdy neodjazdil - a veru bol to riadny zaberak na sustredenie - hlavne posledna pol hodina. Myslim ze s 12. miestom mozem byt spokojny. Vyraznych chyb som sa nedopustil, s mantinelom som sa nestretol. Taktika na jednu zastavku asi nebola idealna vzhladom na rychlost pocas stintov. Ale R3/R2 by mi asi koli stylu jazdy jednu hodinu nevydrzali.

Edit: Este musim podakovat OndrejKovi za ucast v druhej posadke nasho timu. (Ondrejko a RoBo) Takto sa nam podarilo zucastnit s dvoma autami a doviest ich aj do ciela.

Edit2: ako tak pozeram statistiky isiel vobec niekto na jednu zastavku ako ja? teda vidim ze to nikto nezrealizoval ale kto vsetko to mal v plane?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 2.9.2008 at 10:09.
Megin is offline   Reply With Quote