Thread: netKar PRO
View Single Post
Old 26.9.2011   #447
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Mozem potvrdit co pise jet, s novsim Esetom nemam zatial absolutne ziadne problemy s pripojenim...

Aj ked neviem preco mi obcas ukazuje, ze mam zly net quality, blika mi tam cerveny text net Q 90-95, neviem co to znamena a na jednom serveri mi ukazuje ping viac ako 300, ale taky tam vzdy ma kazdy, neviem cim to je sposobene... podla toho ale co som sa pytal, tak nelagujem a to je hlavne...

Skusal som cez vikend trosku formulky: Bezpritlakova 1600ka je velmi velmi tazka na riadenie a rychlejsi prejazd zakrutami... zatial sa s nou len zoznamujem, ale zabava na trati velika, a dokonca v niektorych chvilach bol server plny - 15 ludi, tak to ma byt

A skusal som KS2 na Spa a to bola nadhera... krasne spravena trat a formulka si to na nej uzivala... zatial som si len mierne upravil setup tak, aby nebola az taka nervozna a pretacava na vzyjazdoch pri mojom style, no na najlepsich som stracal viac ako 2 sekundy... ale aj tak to stalo za to...

Na racedepartment sa ide v stredu prave s KS2 na Spa, ale na mokrej, na to si zatial netrufam...

Last edited by Ryko; 26.9.2011 at 18:49.
Ryko is offline   Reply With Quote