Thread: Meziplyn
View Single Post
Old 20.7.2009   #56
ImP
Newbie

 
ImP's Avatar
 
Join Date: 20.7.2009
Location: Brno
Posts: 6
Default

M?l motorku Cagivu mito 125 7kvalt, 22Kw. S tímdle strojem sem nalítal moc a moc. Nedokážu si p?edstavit, že bych nedal meziplyna p?i pod?azování p?ed zatá?kou a? už zhlediska šetrnosti p?evodovky, nebo strachu o blok zadního kola, nebo celkové p?ipravenosti na výjezd ze zatá?ky.

Ted mám Hondu CRX už asi 3 roky a taky sem si už vymazlil styl jízdy. Kdybych nedal meziplyn p?i bržd?ní, tak to nebude ani zdaleka tak rychlý, jak kdybych brzdil a teprve v zatá?ce ?adil. Heel&Toe Sem se u?il z Drift Bible od Keiichi Tsuchii. Dalo mi to pom?rn? hodn? práce a cviku se to nau?it. D?lám to všechno špi?kou nohy. Palcem u nohy brzdím a jakoby malí?kem kopu do plynu. Podle m? to má cenu když jedu rychlejma šikanama, nebo je t?eba ost?e brzdit a potom rychle akcelerovat. Je to prost? rychlejší a máš hnedka otá?ky kde mají bejt.

U jinejch aut, nap?. benzinová Fábka nebo u všeljakejch co sem ?ídil to je docela o?íšek, pá? tydle nov?jší káry maj snad ECU procesor 386. Ten elektronickej plyn je neuv??iteln? spomalenej. A tím že nejsou tak vyhon?ný otá?kama jako V-tec v mý hond? to snad ani nemá cenu. O dieslu nemluv?. Tam se jezdí diametráln? jinak.

Te?ka jak hraju LFS, tak Sem Heel&Toe v?bec nepoužíval, protože pedály u G25 jdou "ze zem?" A u CRX je mám Zhora zav?šený a hrozn? blb? se mi na to zvyká. Noa další v?c pro? je nepoužívám je, že necítím u žádnýho auta takovej ten "Lamáckej" Cukanec jak když u reál auta nap?: Jedu na 4 t?eba 80 a vrazim tam za 3 bez meziplynu. Prost? V LFS mi to ?adí dob?e i bez meziplynu, takže pro? tam d?lat ?achry s nohama, když v tom stejn? není cit jak u reál pedál?. A jízdu v LFS to akorát rozhodí.
__________________
“Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic."

Last edited by ImP; 20.7.2009 at 14:26.
ImP is offline   Reply With Quote