Thread: Volby 2010
View Single Post
Old 15.6.2010   #67
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Fakty su nezavisle na mediu - uz aj Vazny chce cim skor podpisat zmluvu k prvemu baliku PPP projektov a pritom Fico pred 4mi rokmi kritizoval vladu ked chcela nieco podpisovat na konci funkcneho obdobia.
Teraz je tu evidentna snaha o natahovanie casu, aby sa stihol upratat a zariadit to, co nestihli pred volbami.
A prezident? Schustera ani Kovaca som velmi nezachytil, co viem, tak Kovac sa akurat priecil Meciarovi a preto sa mu syn sam uniesol do Rakuska. Schuster zas chodil po svete a fotil anakondy ci co. Mne sa proste nepaci, ze Gasparovic je prisluhovac Fica aj takto po volbach, nezabudaj tiez na vyrok hodny hlavy statu: Ale sme im dali, boha, novinarom.
PS: prop mne ako doveryhodne medium nepripada, zvedavec sa mi pozdava viac, ale tam je to uz spoplatnene. Na prope sa iba spominaju rozne "fakty" a nikde ziadny zdroj. Obcas to beriem iba ako ukazku pohladu z druhej strany, ale rozhodne mu naplno neverim.

//Jeden priklad:
"Bolo zaujimave ako p.Figel 2 dni pred volbami vyhlasoval, ze so SAS do vlady nepojde."
Toto je uplny vymysel, pretoze 2 dni pred volbami Figel povedal, ze aj ked sa so SaS uplne nezhoduju, tak vo vlade su schopni urobit kompromisy. Bolo to v tej predvolebnej relacii na Markize kde bol Fico, Meciar, Radicova a Figel.
Tiez opisovanie Belousovej ako inteligentnej a pritazlivej zeny mi pride dost scestne.
Nemam nic proti nezavislym mediam, ale odmietam slepo verit vsetkemu, co sa nezhoduje so vseobecnym presvedcenim znamym z komercnych medii.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 15.6.2010 at 10:41.
GothaR is offline   Reply With Quote