View Single Post
Old 6.8.2007   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

?íkal jsem si že si n?co natrénuju až se vrátím z práce... ale co ?ert necht?l, domu jsem dorazil t?sn? p?ed osmou... takže první kola, set na FE4, nádrž na 20 min a jel jsem... p?ekvapením bylo 4. místo v qual...

S1: Po celkem rán? od Pabla jsem za T1 ztratil jednu pozici, pak se ale nemoh dostat do tempa, takže jsem se Pablovi akorat díval na kufr... Pak zachyboval Itar a nakonec z toho byl p?kný závod

S2: Prvních 5 kol dohán?ní ztráty, pak p?kný boj s Losem p?es p?l kola, následováno dohán?ním Itara, kterému to n?jak nejelo a dohnal jsem jeho náskok po jednom kole. P?edjetí poté bez problému na zadní rovince...

Long: Dojel jsem bohužel jen do T3, tak n?kdo zp?sobil havárii a s pomocí lagu m? to vyst?elilo mimo tra? : ende, šlus, finito, kan?c, kone?ná... škoda...

Jinak co jsem sledoval... nevim pro? vás v?tšina jede v longu tak na krev... dy? je to závod na 45minut! když pojedete s chladnou hlavou, tak zažijete mnohem lepší závod!... zamyslete se nad tim o nic tady nejde, tak nevim kam ten sp?ch...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 6.8.2007 at 22:34.
Chaos is offline   Reply With Quote