Thread: iRacing
View Single Post
Old 27.6.2008   #86
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Já s G25 problémy nemám, akorát mi celý iR ob?as padá. Snad to vy?eší co nejd?íve. Jinak pocity z jízdy úžasné. S autem se dá zžít velmi rychle a jezdit je vážn? zábava. K závodu jsem se ješt? kv?li ?asu nedostal, ale snad už se brzo taky projedu. Pingy v kvali s dalšími 5 jezdci byly naprosto v pohod?, z toho co jsem vid?l mi to p?ijde ješt? o n?co plynulejší, než LFS. No a když už ?lov?k auto nezvládne, p?ichází damage model. Ten mi taktéž p?ijde (vizuáln?) o n?co lepší, než v LFS. Ale na druhou stranu ne o moc. Každá srážka s ?ímkoliv má samoz?ejm? dopad na ?ízení. Online systém a samotný herní systém mají precizn? provedený. Mrzí m? hlavn? nemožnost tvorby vlastních skin?. Pro v?tší dojmy to bude chtít ješt? pár týdn?, až na povrch vyplavou všechny výhody/nevýhody samotné hry, ale zatím mám s iR velmi dobrý pocit a pokud se n?co drasticky nezm?ní k horšímu, p?edplatím to dál.

EDIT: Po dvou závodech jsem nadšen. "Friends" systém funguje velmi dob?e a zažil jsem dva vynikající závody s krásnými ?istými souboji.
__________________

Last edited by Itar; 27.6.2008 at 23:34.
Itar is offline   Reply With Quote