View Single Post
Old 20.5.2014   #34
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Day 59: Fanatec mi konecne vsetko spojazdnil.

Nakoniec som poslal volant do Nemecka po mesacnom vyjednavani a skusani nezmyselnych veci, ktore mi doporucovali. Najhorsie na tom bolo ze odpovedali tak za 5-7 dni a aj to na druhe/tretie vyzvy. Potom to uz islo rychlo a volant mi poslali spat viacmenej okamzite. Tak som si nateseny vsetko nastavil a ze idem jazdit.

No cakalo ma nemile a necakane prekvapenie. Vobec mi nefungovali pedale. Nic som s nimi za cely cas nerobil ale nereagovali vobec. Tak som tam znova pisal. Zas cakal, cakal, cakal. Poslali mi novu PCBA a napriek tomu ze som neveril ze to pomoze tak pomohlo a konecne vsetko funguje. Dufam ze uz to vydrzi nie len par mesiacov ale aspon par rokov bez poruchy.

Inak napriek nenormalne dlhej cakacej dobe a zbytocnemu natahovaniu musim Fanatec pochvalit ze vsetko moje postovne mi preplatili a dokonca ten vadny cip na pedaloch mi poslali, aby urychlili proces a vymenil som si ho sam.

Tak teraz sa uz len znova naucit jazdit na volante. Clovek jaksi za dva mesiace vyjde z treningu Hadam sa coskoro vidime online.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote