Thread: Retro Races
View Single Post
Old 29.5.2009   #250
Pedro_CZ
Newbie

 
Pedro_CZ's Avatar
 
Join Date: 8.4.2007
Location: Ostrava
Posts: 20
Post 24.5. Blackwood RallyX s RB4

Trošku pozd?jc, ale p?eci jenom taky p?isp?ju.

Q: Ned?lal jsem si moc iluze na top p?í?ky, ale byla to ješt? v?tší hr?za než jsem ?ekal. Moc kol jsem sice neodkroužil, ale ani jedno nebylo kvalitn? zajeto, takže na roštu cca n?kde za polovinou ne-li už skoro na chvostu...už si nepamatuju (rad?ji)

Sprint: S n?kým jsem se hned po stratu ?uknul (myslím, že jsem v tom lítal sám, ale p?eci jenom pokud jsem n?komu uškodil, tak se omlouvám), následovaly hodiny a už jsem kontroloval poslední p?í?ku. Asi v posledním kole jsem se ješt? na trati potkal s Gepasem (myslím), který m?l ale problém tuším s p?edním kolem.

Long: Na startu jsem byl v první ?ad? a start se celkem povedl. Jedno kolo jsem kroužil na 1. fleku. Od 2. kola jsem se za?al propadat a cca v 5. kole už jsem byl tam, kde jsem pat?il a to n?kde v polovin? (5-6). Asi n?kde v p?lce závodu jsme se trošku škrábli s Gepasem a ikdyž to nebylo nic velkého, tak se bohužel Gepas rozto?il a ztratil n?kolik pozic. SORRY... Jinak myslím, že jsem až moc šet?il spojku a dost jsem ztrácel. Spojka nakonec vydržela bez problém?, ale h??e na tom byly tlumi?e, hlav. pravý p?ední. Takže od n?jakého 40 kola jsem si p?ipadal jako na koloto?ích. Do cíle jsem nakonec dojel 6. a musím ?íct, že i p?es m?j nedobrý výkon to byl fajn závod. Díky za n?j a snad zase brzy na trati

Last edited by Pedro_CZ; 29.5.2009 at 15:59.
Pedro_CZ is offline   Reply With Quote