View Single Post
Old 1.9.2008   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Týmová bitva 3h Kyoto GP Long - tiskovka

Z mého pohledu takto:
Za?al jsem trénovat v?era a že mi to takhle sedne, jsem ne?ekal. No KYGP je prost? moje oblíbená tra? (i když s takovýmhle fuj autem).
Start v pohod?, ale v 2. kole chyba, hodiny -> propad do st?edu pole. Dál jsem jel co to šlo, až jsem na konci první hodiny nakonec vedl. Setup fungoval bezvadn?, jenom jsem zbyte?n? moc poškodil zadní tlumi?, což se pozd?ji stalo osudným. Rozhodli jsme se neopravovat a bojovat o vít?zství. Pak auto p?evzal Eraser. Po jeho hodin? jsme p?evzal auto na 2. míst?. Jenže pak jsem blb? najel do šikany a zni?il definitivn? zadní tlumi?. Takže jsem 35 vte?in v boxu opravoval. Sice mi bylo jasné, že vít?zsví je pry?, ale aspo? jsem to zkusil dotáhnout na co nejlepší umíst?ní. Takže jsem se rozhodl to rvát co to jde, nekoukat na tlumi?e ani na pneu, prost? jet. A šlo to, jel jsem dob?e, až jsem se dostal na n?jaké 5. místo a m?l na dosah 4. Jenže jsem to "rval" moc, takže jsem to v pravé zatá?ce za mostem 2x kaskadérsky zvednul na 2 kola a abych nešel na boudu, musel jsem mimo tra?. Takže v cíli ani nevim jaký místo... Byla to škoda, to jsme m?li vyhrát, nebýt vynucené t?etí zastávky, v??im žy by to tak dopadlo. Ale i p?es špatný výsledek v cíli jsem se dost dob?e bavil, obzvlášt? v soubojích (jo a poslední v?c - ob?asné zatroubení v soubojích si nevykládejte nijak zle, jednalo se o ?ist? radostný "výk?ik" nad povedeným manévrem ).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 1.9.2008 at 23:19.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote