Thread: rFACTOR
View Single Post
Old 5.9.2005   #48
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Berca
Quote:
Originally Posted by Nitemare
grafika v rfactoru je dost hrozna.. ale nejhorsi sou ty modely aut, vypadaj tak nejak podivne deformovane..

difuzor 30cm nad zemi.. ten je tam fakt hodne platnej ^^
He he, zrovna ted jsem neco podobnyho psal na Hofy.

Tak jsem to dneska rano zase zkousel. Testnul jsem to auto, co ma evidentne vypadat jako Mustang. O jizde moc mluvit nechci, protoze s touhle sunkou me to fakt nebavilo. Co me ale zarazi je, jak spatnej design ty GT auta maji. Mezitim co u LFS mam pocit, ze vsechny ty auta by klidne mohla jezdit i v realu a nic me na nich nestve, tak v rFactoru se jim musim smat. Konkretne ten "mustang". Predek je okopirovanej z Fordu. Ok, ten FOrd je peknej, nic proti tomu. Zadek to ma neuveritelne hnusnej, spodek zadku to taha po zemi, takze to uplne popira zakony aerodynamiky a vypada to jako velmi spatny tuning. Vnitrek je okopirovanej BMW 5 nebo 6 s tim, ze k tomuto funkcionalistickymu a skoro futuristickymu designu naroubovali retro budiky z Forda. Zajimalo by me, jestli se tvurcum tyhle pardie na auta opravdu libi.
Dneska chci testnout jiny ovladace, abych vedel, jestli ty sileny nacitaci casy nedelaji prave ony. Dneska jsem to meril na stopkach a od kliknuti na exe do nacteni menu mi to trva presne 9min 32sec !!
Lidi, napište hardwarovou konfiguraci. Z exe do menu za 5 vte?in. Na?ítání trati s auty 10 vte?in. Rozmazaná grafika m?že být pouze v p?ípad?, že ignorujete nastavení vlastností zobrazení jako je aniso, antialias, mipmapping. Nenu?te m? tady d?lat screenshoty z toho, jak rFACTOR ve skute?nosti vypadá.
Pianoman is offline   Reply With Quote