View Single Post
Old 4.6.2007   #4
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Toto som este v zivote nezazil co sa tu dialo. Je asi velmi tazke si precitat propozicie, nemaju 300 stran a su myslim jasne napisane. Neviem ci vobec mam podavat protesty, lebo ich bude tolko ze to mozem podavat cely zivot. Najviac by som upozornil na jedinca menom MTR Moto, ten tam robil poriadky ako sa len dalo. Naozaj by ste si mohli uvedomit, ze lepsie su ciste zavody, bez zbytocnej agresie. Pozicia sa da vybojovat aj inak ako stuchancami. A teraz trocha zavod z mojho pohladu :

Quali : Sam sebou som bol prekvapeny ked som dal najprv cas cca 7.70 uz som ani nedufal zlepsenie a bol som spokojny ked sa mi este podarilo zlepsit na 7.34 sa mi zda. Nakoniec druhe miesto super!

Sprint : Stal som sa obetou teroristickeho utoku v T1, nakoniec 14 miesto.

Long 1 : Start z 2 miesta avsak provider si zmyslel restart apcka tak to tak dopadlo.

Long 2 : Start z posledneho miesta behom kola som bol vsak 14ty. Potom som spravil nejake chyby, az prisiel osudovy moment. Idem si po rovinke predbieham 2 FXRka, ktore mali pomaly vyjazd a nakonci rovinky som kus od nich, ale MTR Moto si povedal, ze poziciu neda a ze ma radsej zostreli. Potom depa atd.. az ma v 24 kole odpojilo...

Celkovo hodnotim pretek za najhorsi v mojom zivote.

Edit : Motto sa mi ospravedlnil, ospravedlnenie som prijal, nie sme stroje stane sa.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram


Last edited by reyco; 4.6.2007 at 22:59.
reyco is offline   Reply With Quote