View Single Post
Old 17.5.2013   #140
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Pokud te zajimaji restrikce, tak zde jsou snad vsechny pouzivane https://www.lfsforum.net/showthread.php?t=76057

Co se tyka treninku, tak nejsem proti - pro mne je zatim nejvic vyhovujici st - pa od 20:00
Díky. Taky bych to spíše vid?l na pozd?jší ?asy 20-21. S tím že se m?že stát že n?které ned?le bude jiná liga a nebo mi LFS v?bec vypadne alespo? po dnešních informacích se tak m?že stát.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
nic proti JackCY, ale podla mna to fakt nikto necita, takze zbytocna namaha
S tím ani nepo?ítám, kdo chce si to pro?te, ostatní vidí že je to dlouhé a p?esko?í to. Já d?lám to samé.

B?lda pro n?co se rozhodni, bu? to nech podle hlasování nebo ud?lej nové. Ale nemá smysl v "každém druhém" p?ísp?vku se p?iklán?t k n??emu jinému, pak to každého mate a neví co se vlastn? bude organizovat
Topic je stále na XRT tedy.

Myšák jsem tu asi už jediný, m? sta?í otev?ené brzdy (klidn? si ?ekn?te maximální sílu to mi nevadí já si stejn? nastavím slabší) a úhel ?ízení, zbytek si zpatlejte jak vám to vyhovuje, já to jindy také patlám. Nebo se optejte Ghosta t?eba n?jaký ten závodní setup poskytne. Horší bude sehnat a odsouhlasit n?jaký "civilní setup". Když bude alespo? jasné jaké auto tak se pak m?že ?ešit setup a lidi zkoušet, jestli se do toho tedy pohrnou to zkoušet a napsat sv?j názor.

Za m? platí volba jiné RWD. XRG, FZ5, RAC, RCC, TB4, Sl0w, ... nebo co se tam najde. Zbytek odpadá nebo? to má slicky, UFB, FBM, MRT5, FJX, FJR, FOX, ...
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.5.2013 at 00:47.
JackCY is offline   Reply With Quote