View Single Post
Old 11.6.2007   #4
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

heh, nastejno zalozeno


MOje dojmy jsou ruzne...


Quali: Moc se mi nevedlo, pozdeji jsem zjistil, ze jedu na LONG setu, asi to bylo tim, cas silne za HL... asi 4. od konce

Sprint: Vubec nepamatuju ale nekde okolo stredu/spis za

Race1:
Predem se musim omluvit R.Exnerovi(rostreetovi) za crash v T3, auto mi ustrelilo a svezl jsem se na tebe, moc se omlouvam, mel jsem jet vic opatrneji...
Prokousaval jsem se polem az na 6. pozici, kolo pred cilem jsem po krasnem souboji predehnal Juraje Hornaka (Jupitera) , takze 5. flek...

Race2: Tragedie co se meho umu tyka, stydim se sam za sebe, v 5. kole jsem vnitrni stranou chtel predjet Jardu Pohla (Jarda82) ale auto jaksi nedrzelo stopu tak jak jsem ocekaval a svezl jsem se po nem az do barier, kde ho to vyhodilo do vysky a nemohl pokracovat dal... Jsem si naprosto vedom, ze jsem precenil svuj vuz a sam sebe, ocekavam protest, ktery budu naplno respektovat !

Celkove 8. pricka, mohla byt i 7., nebyt tukance opet do Juraje v cilovce. Klidne se tehle pricky vzam a daruju ji Jardovi, opravdu toho lituju...


Dnes to byl paradni vecer plny souboju, ktere trvaly cely zavod, nebyt onech 2 noob attacku tak naprosta spokojenost, takhle sklopene usi a strach, ze dostanu kamenem prez drzku...


Takze jeste jednou sry a nevidenou na okruhu hulicu... Jamaika !

__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 11.6.2007 at 22:40.
Spangler is offline   Reply With Quote