View Single Post
Old 26.6.2014   #5668
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up

Dám to sem, možno je to trošku vtipné...

https://www.dropbox.com/s/k0bc2lfnhtyhi39/DSC_0808b.jpg

Chystám sa na tretiu návštevu, a vymyslel slogan: "Prvé dva razy som nehavaroval, ale teraz si verím viac." ;-)

Update: Niektoré predpovede ukazovali dáž?, ale mám to odtia?to (Norimberg) skoro 4 hodiny a môže sa to oto?i?, hoci po?asie je v tej oblasti všelijaké, a okrem toho, na mokru to má tiež svoje ?aro a možno tam v?aka tomu bude menej ?udí, hovorím si. Privítal ma dáž? a naozaj, ve?mi málo áut, v poslednom kole som nestretol vôbec nikoho, v prvých dvoch asi 4 autá, a štvrté kolo som nestihol - na vstup som prišiel asi 18:58 a už nepúš?ali (myslel som, že 19:00 znamená že dovtedy sa dá, nevadí). Raz už som tam na mokre bol, ale teraz pršalo viac, miestami seriózne husto, a v jednom úseku ležala hmla. Takže Nordschleife, dáž? bubnujúci na strechu auta, sústredenie, zvuk motora, diváci skoro žiadni, atmosféra kon?iaceho sa d?a, ob?as blikajúca stabilizácia ?o málokedy vidím, auto šinúce si to niekde na klzkom asfalte von zo zákruty... Už som z toho menej hotový ako na za?iatku a napríklad viem kde som, ale tie stúpania, klesania a aké krátke sú v skuto?nosti rovinky a aké vysoké obrubníky, aké je to široké, a ako rýchlo uplnynie jedno kolo, to neomrzí.

Takže ostalo mi 1 nevyužité kolo, ?iže musím kúpi? ?alšie 4 a ís? znovu. :-) Video som robil len pri prvej návšteve, v?era som nahrával len telemetriu. :-) Vlastne, mobil - kameru som chcel zacvaknú? do držiaka až na štvrté kolo, keby sa to tam niekomu nepá?ilo, ale k tomu už som sa nedostal. V zábere by bolo mokré sklo a stiera?. :-)

Update: Záznam telemetrie: :-)
https://www.dropbox.com/s/qnqy706ywu...628_180102.csv
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 30.6.2014 at 09:06. Reason: lebo som sa tak rozhodol
Substance242 is offline   Reply With Quote