View Single Post
Old 10.10.2010   #7
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Trénoval jsem dost, n?co p?es tejden, PB bez kil kolem 1:19., teoretický pod 1:19. T?šil jsem se na závod jak malej, protože to byl m?j první závod v EGT Cupu - ty p?edešlý dva jsme nejel bu? kv?li tomu, že mi nefungoval PC a nebo že jsem byl n?kde pry?. Tak jsem to cht?l dneska napravit.

Kvalifikace

Zpo?átku to moc nešlo, na trati byl celkem provoz, ale postupn? jsem se cítil líp a nakonec z toho bylo 2. místo (vlastn? 1. místo, Ghosta nepo?ítám jako soupe?e ), takže maximální spokojenost. V?bec jsem to ne?ekal.

1. závod

Byl jsem nervózní, jak to bude v závod? klouzat, foukat a kdo a jak bude bourat do ostatních. Snažil jsem se jet spíš na jistotu, ale pak jsem zrychloval. FXRka byly bezkonkuren?ní, nakonec z toho bylo 7. místo, což je 10 bod? k dobru.

2. závod

Do n?j jsem startoval taky ze 2. místa, ale po prvních zatá?kách už jsem byl cca 7.-8., ne?lo to prost? udržet. Potom po pár kolech n?kdo v šikan? hodil pneumatiku do stopy, já do ní vlet?l p?ímo a narval jsem to do zdi a musel jsem ?ekat, až odjede celý pole, abych moh vyjet zpátky na tra?. Takže stíhací jísza mohla za?ít. Našt?stí to šlo docela snadno, ale na body jsem to nevyhát, 16. místo. Nic moc.

Z p?íštího ve?era mám trochu obavy, South City p?íliš XRR nesv?d?í - no, uvídíme. Každopádn? díky všem za závod?ní a n?kdy p?íšt?
__________________
Flame
Flame is offline