View Single Post
Old 19.5.2008   #5
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Jen chci konstatovat, že jsem nedriftoval schváln?, ale když se za mnou objevil Kid, znervóznil jsem a d?lal jsem chyby . Jinak to vyjetí si te? už asi vzpomínám, kouknu na replay, ale tušim, že to byla spíš moje chyba, tušim že jsem pozd? brzdil nebo n?co podobného. Místo by tam jinak bylo... myslim.

Kvali: Spokojenost, 5. místo tušim.
Long1: Ze za?átku jsem se hned o n?kolik pozic propad, pak jsem to dohnal a pak jsemse tuším op?t propad. Take jsem trochu ?ukl jednoho závodníka a ten pak vylétl z trati, za to se omlouvám. Místa tam nebylo mnoho, ale asi dostatek. Pozd? jsem brzdil. Nakonec jsem dojel 5.
Long2: V posledním, nebo p?edposledním kole jsme projížd?li s Branislavem šikanu, byl p?ede mnou, ale n?jak se ten prujezd nepoved, Branislava jsem trochu tla?il a on to asi neustál a p?eto?il . Za to se omlouvam, i když si po závod? v?bec nest?žoval. Hned po tomhle incidentu jsem trochu zaváhal a na chvilku jsem ubral plyn, no ale hned jsem se vzpamatoval a navíc se za mnou objevil Kid no a zbytek už znáte. Dojel jsem 4.
MikeCZ is offline