Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 18.4.2010   #110
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by Mambo View Post
Jakej stul? mas fotku, zesilit se da vse na predimenzovani sem machr
Objednal jsem si v dobré ví?e Novell Hobis - rozm?ry 150*90, abych tam mohl mát p?vodn? volant - než mne napadl kokpit, letecké vybavení /plynovka, joy/, monitor a zárove? abych m?l plochu na modela?ení/u?ení. Le? to se klepe jako "kráva" .... píšu rukou, píšu rychle na klávesnici a cítím slabou rezonanci v celé desce, díky ?emuž se mi rozhýbe lampa i monitor ...



http://www.nabytek-rychle.cz/kancela...-80-d/d-70435/

Tady to má rozm?ry 160*80, takže si jen pomysln? zm?nit na 150*90 ...

Ty bo?ní nohy - to tmav? šedé - to bohužel není kov - to jsou plastový výpln? ... takže to stojí jen na dvou trubkách. Mezi nimi je krytka z tmav? šedého plastu na kabely ...


Zkouším napsat do obchodu a jestli mi ho vezmou zp?t ... tak to nebudu ?ešit, ale mám divný pocit, že to nevezmou, ale objednával jsem po internetu, takže teoreticky by se nato m?la vztahovat ta 14 denní lh?ta na vrácení, pokud není n?kde há?ek ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 18.4.2010 at 13:31.
Breakpain is offline   Reply With Quote