View Single Post
Old 13.6.2006   #10
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Vyrabet asi ne. Tolik casu nemam.Vyrobit to neni slozite.
Akorat ten pytel mi nevysel presne jak jsem chtel. Chyba pri navrhu ale zda se OK. Takze asi ho necham. Pripadne si vyrobim novej.

Cestovani paky? Odstranil jsem pruzinku ktera vraci joy zepredu ci zezadu na stred. Bocni jsem nechal at to je jako v real aute. Trochu pruzi ten pytel ale az se trohu "vybeha" bude to OK. Radeji jsem trochu poupravil zony prevodu v SW, takze prevody nevypadavaji. U tohohle joye nejsou nic moc potenciometry takze ty zony mam dost velke (prevod tam ale leze jen na pozadovane pozici). Staci ale asi je pak radeji vymemim za lepsi kousky.
Jedinej problem je reflex z auta kdy se snazim slapat na spojku tedy na brzdu. :-)

Ty zuby budu presne takhle jak ukazujes. Jeste budu dobrusovat. Ze 2na3 a 5na4 tomu ted docela pomaha ponechana pruzinka. Taky to nemam uplne dokonaly H aby se paka mezi zuby ani nehla a paka se musela strkat naprosto presne. Nechal jsem tam misto aby se lepe a rychleji radilo. Na obou stranach sroubu je dohromady cca 5mm misto. Ale i tak obcas to jde kov na kov. :-)
Jinak o kulise vys jsem premyslel ale nejak se mi to nezdalo a vypadalo by to divne. Tohle brani pohybu naprosto stejne a neni to videt.

Diky za vase kladne reakce.
//Edit jeste jsem zapomel pripsat do navodu ze ten "drzak na pytel" na pace je jen kryt anteniho konektoru k TV.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote