Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 12.4.2010   #51
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Fajn kluci, pokud je Frex špatný ... (na buttkicker se podívám), tak co jiného byste doporu?ili? Ale hotový výrobek, pokud možno, nejsem zrovna kutil a pilovat hliník a podobné v?ci, na to nemám prostory ...

Mn? ten systém nep?ijde tak špatný - naopak komplet "houpání" ala 301 - mi p?ijde zvláštní, to se hodí tak na letadlo mi p?ijde, ale ne moc na auta, tenhle systém je mi sympati?t?jší a mimo jiné i levn?jší ;-). Vzhledem k tomu, že v aut? nemám závodní pásy, tak když jedu rychleji zatá?ku, volant a pedály jsou na svém míst?, ale já "plavu" v seda?ce ;o), takže mi to tak nereálné zcela nep?ijde.

Povídejte, nebráním se dalším návrh?m, budu jen rád, když vyberu to nejlepší možné ?ešení, ale samoz?ejm? v rámci jistého finan?ního stropu ... Frex je v podstat? maximum, co jsem do toho ochotný dát ... Nebudu si dom? po?izovat kokpit za 200 000 :/
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote