Thread: Karting
View Single Post
Old 14.8.2011   #174
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Až to budeš mít v plánu, napiš, pokud budu mít ?as, p?idal bych se. A Sonyk psal, že by taky dorazil, má to kousek.
Dneska jsem tam byl na takovej rychle domluvenej akci, o tomhle postu jsem v?bec nev?d?l. Tak p?íšt?, ur?it? tam pojedu znovu - osv?d?ilo se to. Na stránkách se nikde nepíše, že pro siln?jší motokáru 270cc je pot?eba zajet limit - pod 57,5s. Takže jsme museli 1. jízdu absolvovat se slabší 200cc. Moje první m??ené kolo bylo 56,6, nejlepší v záv?ru 55,1. Jsem p?íležitostní jezdec a ?ekl bych že ten limit je hodn? volnej. 2. a 3. jízdu jsem už tedy absolvoval na 270cc, což bylo úpln? n?kde jinde. Motokáry slušné, i když rozdíly tam byly. V 3. a zárove? záv?re?ní jízd? jsem si p?esedl schváln? do jiné káry a s tou jsem byl o 0,7s na kolo rychlejší a nad?el jsem se s volantem asi tak o 50% mí?. S tou první 270tkou (?íslo 9) jsem v záv?re?ných kolech odpo?ítával ?as do konce, m?l jsem toho celkem dost. Nejlepší káru jsem ale nejel, zrovna když jsem jí cht?l uko?istit, tak v ní došel benzín a obsluha ?ekla a? si vezmu jinou. Tra? zamotaná až až, v zatá?kách jsou pneumatiky. Našly by se 2 místa kde by se šikl obrubník na výjezdu, ale jinak je to dobré. Akorát tedy tra? je o pár cm výš nad okolním terénem, takže když jsem se dostal mimo tra?, hobloval jsem o spodek káry. P?edjížd?ní nic moc, je to dost úzký a zatá?ky jedna za druhou, takže se dá p?edjížd?t v podstat? jen na cílové rovince za p?edpokladu dobrého výjezdu na ní. I když mnohem lepší jak n?kde na parkovišti mezi gumama. Obsluha p?átelská, vedle je kiosek s ob?erstvením. Nejlepší káry v bližším dosahu Plzn?, rozhodn? to stojí za výlet.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote