View Single Post
Old 17.10.2014   #964
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Updatnul jsem Ceskej server, je tam LaFerrari @ Spa
V?era jsem to zkusil a op?t se ukázalo, jak na publicu je takové rychlé auto nepoužitelné

Klouczech: p?išel jsem na Cobru, ale než byl další závod, odpojil ses. Aspo? jsem nedostal tolik naloženo

Btw: te? se nám Cobra S/C dubluje, jednou p?vodní mod, jednou AC verze. P?emýšlím, jestli mod verzi nesmazat, asi se s tím jezdit stejn? nebude a AC verze má pár výhod (aktuální zvuky, dotažen?jší fyzika, menší grafická náro?nost).

bavorak: grafika mi p?ijde ur?it? lepší. Nechal jsem si smazat nastavení, abych m?l jistotu, že mi tam nez?stane n?co co bude škodit, takže mi to dalo n?jaké docela vysoké detault detaily a FPS jsem nevid?l tuším pod 40 ani online, to jsem d?ív míval u nižších detail? podstatn? horší. Taky jsem si všiml, že modely mají te? v n?kolika verzích detail?, takže vzdálen?jší auta zobrazují asi modelem z mén? polygon? a to m?že taky dost pomoct.

Poškození mi p?ijde docela fajn nastavené pro za?átek, asi lepší takhle a pak trochu utahovat šrouby, než aby se vyvracely kola p?ejezdem obrubníku. Poškodit záv?s jde, vid?t a cítit to je, p?evodovce už jsem na H dal taky p?kn?, motor ob?as problikne ?erven? i když myslím že by nemusel, ale asi ho p?etá?ím víc než snese.

Co mi teda rozhodn? radost neud?lalo, že neopravili konec závodu. Nevím, jestli to je špatným nastavením server?, ale pokaždé závod skon?il chvíli po dojetí prvního i když ostatní ješt? byli na trati

Trento: fakt se mi líbí, dal bych challenge na týden, ale nevím si rady s autem, klidn? dejte návrhy.
Pablo is offline   Reply With Quote