Thread: netKar PRO
View Single Post
Old 11.4.2010   #255
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Mno, tak som nkPro 1.1 vyskúšal, stiahnutie z torrentov (oficiál) rýchle, inštalácia na Viste 64 bez problémov, len kvôli nastaveniu volantu som musel vráti? DPI fontov na defaultnú hodnotu a teda reštartova? Windows (nevidel som všetok text a tla?ítko "next").

Naposledy som nkPro skúšal ešte minulý rok na notebooku ktorý pri všetkej snahe to zobrazoval síce chybne, ale pomaly a nehrate?ne. ;-) Teraz na stolnom Phenom-enálnom PC všetko v pohode, 60 FPS vertikálny sync pri 1920x1080p.

Mno ale dôležitý je ako to jazdí - zistil som zatia?, že s Fiat Abarth nedokážem zabrzdi? vo vyšších rýchlostiach bez hodín (aj ke? dám bias 50:50), že formule mi pripadajú strašne nedotá?avé (to bude aj setupom, nemám žiaden), ale zato force feedback sa mi zdá perfektný. Chce to tréning, ak bude ?as, ?o asi nebude.

Ale hoci je nkPro evidentne vynikajúci simulátor, stále mám z neho pocit akejsi nedorobenosti, ako keby menu programu robil niekto iný a je také divné ke? po skon?ení jazdy stihne prebliknú? plocha Windows... Každopádne som ešte minulý rok vývoj podporil kúpou, aktivácia fungovala aj teraz.
Substance242 is offline   Reply With Quote