View Single Post
Old 20.3.2011   #9
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: S ?asem i pozicí jsem byl nadmíru spokojen. Celou dobu jsem jezdil sám a vyhnul jsem se i všem problém?m s ostatníma. 6 (p?ed penalizaci Roda a Klouczcha).
R: Start povedenej. Cht?l jsem si udržet pozici a to se povedlo. P?kn? jsem si užil souboj s EVOem. Ale pak jsem ud?lal chybu a byl pry?. Klouczech se menou problémy nem?l, pá? m? p?edjel b?hem té první chyby a Rodo taky ne, protože jsem ud?lal další. Ty chyby zamrzí, mohl jsem se s EVOem poprat o to paté místo až dokonce. I když p?l kola p?ed koncem bouchla PP pneu a nakonec jsem byl rád, že m? nesjel i Gepy. 6. místo je dobrý. Jsem s umíst?ním spokojen, ale s p?edvedeným výkonem už tolik ne. 3 x rozto?enej v tráve za závod je moc.

P?ed závodem jsem se trochu bál, jak to bude s kola?ema (hlavn? ty co jsem neznal), ale nakonec zrovna oni m? poušt?li naprosto krásn?, p?edvídateln? a hned. Narozdíl od Sonyka , se kterým jsem málem kolidoval. Chvátal jsem, abych si udržel n?jakej náskok na EVOa, ale ten byl ta tam. Pak jsem si to ale stejn? pos..l sám, takže nadát mohu jen na sebe.

A ješt? organizátor?m díky za ty pravidla . Tak jsem se s autem ješt? nepral, ale na druhou stranu, když nebyl na trati protivník, tak jsem musel stejn? bojovat se sebou
mufisto is offline   Reply With Quote