View Single Post
Old 5.5.2014   #79
martin.jrk
Newbie

 
Join Date: 2.1.2009
Location: Zlín
Posts: 30
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
První závod super. Ve druhém jsem zkazil co šlo. Nejprve jsem mrknul na ovále, kde je p?esn? Popelka a jak jsem m?l oto?enou hlavu, p?ehlédl jsem za?ínající smyk. Pak jsem za?al tla?it a d?lal další chyby. Promi? pat?í Martinovi, se kterým jsem m?l bok na bok kontakt. Pak jsem zajel strategicky výhodn? hned v 7. kole, jenže na výjezdu jsem akceleroval moc brzo. Pak drive through a zase jsem se propadl. Pak jsem to ztratil v esí?kách na za?átku S3 a zahrabal se a rage quit.

Omlouvám se tedy ješt? jednou za svou tvrdost ve druhém závod? a díky Popelce za po?ádání.
R2: Šli jsme do toho souboje oba stejn? . Já se snažil být co nejvíc na vnit?ku a nechat Ti místo, ale po p?ejetí obrubníku m? to trochu vyneslo a ?ukli jsme se.
No jinak start druhého závodu byl dobrý, s FXO se dob?e kli?kuje mezi ostatními, ale pak už se jsem jen kroužil a staral se o p?ední pneu.

R1: XFG mám rád a kone?n? n?co jiného než Blackwood a já to nestihnu. Tak to dopadá když se opravuje silnice a objíž?ka, která má být delší, ale pr?jezdná, se opravuje taky.

Díky za uspo?ádání, zase byl d?vod sem tam zajezdit LFS.

Last edited by martin.jrk; 5.5.2014 at 10:21.
martin.jrk is offline   Reply With Quote