View Single Post
Old 30.3.2010   #27
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
První v?c, uklidni se, než se tu za?neš rozho??ovat. Jako by ?ekl váš v týmu oblíbenej Bohuš: "Co d?láš machra?" Chovej se tu na fóru tak, jak chceš, aby se ostatní chovali k tob?.

Druhá v?c, a to email.. chyba se stane, za to sorry, ale znovu ?íkám, není to d?vod se tu takhle rozhán?t.
Pokud to bereš tak že jsem t? svým upozorn?ním na chybu urazil ? tak se ti zde OMLOUVÁM. Necht?l jsem nikoho urazit pouze upozornit na chybu po?adatel? ,která vždy a ve všech funk?ních spole?nostech padá na hlavu šéfa.Navíc jsem naprosto klidný jen nemám ?as se denn? koukat na fórum a sledovat jak dopadl ?i nedopadl n?jaký protest. Dle mého je zaslání e-mailu s rozhodnutím ,daleko jednodušší než vyplnit post na fóru.Dále pak velmi oce?uji p?ístup p.Šilhánka.a ujiš?uji jej že jsem si necht?l v žádném p?ípad? na nikoho vyskakovat.

PS: jen informativn? tohle "potrestání by zasloužil spíš T. Koreny za své jednání v poslední zatá?ce." i když je to pravda tam nepat?í je to totiž p?esn? to o ?em všude dikutujete a to rešení jiné situace než je t?eba.

S pozdravem
Ji?í "SimiCZ" Šimek
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote