View Single Post
Old 2.8.2008   #8
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by Hades View Post
Sry, ale nedalo mi to
Jinak máte pravdu, každý nová?ek vidí že existujou v LFS týmy, tak chce hned jeden založit, neberu jim to, taky sem založil team po pár dnech hraní LFS (samoz?ejm? vydržel tejden) Nejlepší by bylo s tím nesp?chat, jen tak si hrát a chodit na servery, poznávat nové lidi, a t?eba se i do n?jakého týmu dostat, to je podle m? lepší než tým založit, není s tím tolik starostí ..
To mi povidej jako ty jo se zakládáním teamu já jsem taky jako každej cht?l honem honem jezdit za n?jakej team, tak jsem za?al vymejšlet nazev pozd?ji jsem se nau?il d?lat skiny a ud?lal jsem je tém?? na všechny auta, no a tak jsem si ?ekl tak jo mám dva kámoše tak to zkusíme. Založil se team Angel power racing, kluci fakt v poho, pak jsme p?ibrali ješt? dva, rozum?li jsme si a byla nezkute?ná sranda. A vo tom to je rozum?t si snima a prost? si to užívat... no a te? jsem vlastn? nedávno p?estoupil do Escargot racing teamu, pá? s klukama se znám od prvního svezení v S2 protože tam jezdí brácha... jen prost? nedoporu?uju se honem honem n?kam hrnout.. sta?í si jen po?kat a je to...


EDIT: To MiceMik tvoje icq jsem nenašel
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.

Last edited by caNtwO; 2.8.2008 at 08:10.
caNtwO is offline   Reply With Quote