View Single Post
Old 18.10.2010   #373
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by KLIMA Zdenek View Post
d?kuji za rychlou odpov?? a ješt? bych to dal n?jak do pravidel, aby to bylo do n?kolika dní nebo hodin, jako když já se k tomu m?žu, ale nemusím do 48h po odeslání e-mailu vyjád?it, nebo tak n?jak. já jsem se k tomu taky vyjád?il co nejrychleji to šlo a bylo by dobré, kdyby k tomu i vedení podniku takto p?istupovalo. chápu že se chodí do školy, do práce hlavn?, ale o víkendu je p?eci jen trošku ?asu n?co napsat.

bylo by to pro ty co mají být potrestáni takové menší ?ekání na to, kdy padne trest a jakej.

je to jen taková drobnost a sám dbám na to, aby byl n?jaký ?ád.

neberte to jako rýpání, jen chci to šoupnout zas malilinkato dop?edu
Beru to jako rejpani. Ponevadz ja chodim do prace i o vikendu a k pc usedam jen abych vyridil dulezite emaily atd na pusteni lfs a reseni protestu ted vazne nebyl cas.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote