View Single Post
Old 3.4.2013   #37
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Rad?ji sem ho? set :-)
Na LFSW jsem dal replay na mém posledním setu, m?žeš si tam opsat co je pot?eba
M?j p?edchozí replay 2:16.570 byl na default hardtrack setupu tam by jsi toho moc užite?ného neopsal
Je to hotlap tedy, ale v závod? jsem jezdil ve sprintu nejrychleji 14.760 zatím, na sprint/endu nastavení. Set to špatný není ale much tam je dost. Jezdit se na AS7 dá na všem co drží ale nejspíš budu ten podvozek ješt? m?nit aby to více zatá?elo v n?kterých ?ástech zatá?ky.
Na setu zase tolik nezáleží, spíš co je každý schopen u?ídit.
Podvozek to chce to?iv?jší zde a p?evody to je vysloven? podle gusta. N?kdo jezdí na 5 p?evod? n?kdo jezdí na 6. Vysloven? musí se zde držet vysoká rychlost do zatá?ek jinak se hodn? ztrácí, plynule a rychle ve všech pasážích je nejlepší. Ale to spíš ví bavorák jak na Aston, m? Aston moc nejde a na brzdách ztrácím. Kyoto mám mnohem rad?ji.

2 šikany v posledním splitu se zkracují co nejvíce v první zatá?ce a defakto so prolétávají a jde se na plyn op?t co nejd?íve. Do druhé (Faux Rouge) se nebrzdí, musí se brzy zato?it a projet skoro rovn? i když m? to vychází spíše na létací lehký drift, po dopadu šlapu plný plyn nebo? auto získá v tom dolíku neskute?ný grip díky p?ítlaku. Zatím když mi to vyjde tak v posledním splitu p?ekonám bavoráka. Jinde se ale nechytam ani na Lalu, musim to ješt? dopilovat.

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Tak ja to sundal na 2:15 rovnych (hotlap) a jsou tam teoreticky jeste necely ctyri desetiny. Je to s NIKIho setem na AS7 a pneu vydrzi dve ostry kola. Na Ghostove setu z KY31 se tomu casu dokazu priblizit, ale mnohem hur.
Vidim to tak, ze do kvaldy vemu NIKIho set a oba zavody odjedu na Ghostove, protoze ten s o neco malo horsima casama vydrzi vsechno.
Hotlap jezdím na 1 kolo s p?edeh?átými pneumatikami. Rezerva tam je dost velká ale špatn? se to skládá projet to všechno najednou ?ist? a rychle.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote